אודות התחדשות עירונית בשיווק פרויקטים מפת פרויקטים
  צור קשר

חברת AP הוקמה בשנת 2007 תחת החזון ליזום פרויקטים איכותיים בתחום הנדל"ן בישראל, תוך מתן דגש על אזורי ביקוש מובילים.

החברה עוסקת ביזמות ,פרויקטים תמ"א 38 וארגון וניהול קבוצות רכישה.

החברה חרטה על דגלה ארבעה ערכי מפתח – בטיחות, מקצועיות, אמינות ועמידה בלוחות זמנים. ערכים אלו הם המכוונים דרכה והם אשר הובילו אותה, דרך עשרות פרויקטים שנחתמו בהצלחה ובשביעות רצון.

לחברה משאבים מקצועיים וכלכליים רבים וכן ניסיון מוכח ביזמות נדל"ן על סוגיה - תמ"א 38, פינוי בינוי, יזמות וקבוצות רכישה. ניסיון זה מקנה לחברה יתרון על המתחרים ומאפשר תפעול איכותי ואחראי של פרויקטים רבים, משלב התכנון, דרך שלב הביצוע ועד מסירת הנכסים לרוכשים.

 החברה מעמידה לרשותה את בעלי המקצוע המובילים בתחום הנדל"ן, בהם קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקט, מחלקת שינויי דיירים ,משפטנים ועוד, זאת כדי להעניק לדיירים ולכל פרויקט את היחס המקצועי והמיטבי בסטנדרט גבוה ועד לסיומו תוך עמידה בלוחות זמנים.
משלב התכנון והרישוי ועד שלב מסירת הדירה, מלווה החברה  את הלקוח באופן מסור ומוקפד, תוך שימת דגש אמינות ושקיפות.

בתחום התמ"א 38 על סוגיה השונים (פינוי בינוי, 38/3) - לחברה מחלקה ייחודית האחראית על ניהול שוטף ומקצועי של הפרויקטים כולל משפטנים, אדריכלים קונסטרוקטורים ויועצי תכנון מהשורה הראשונה, מפקח מלווה את הפרויקט והדיירים הקיימים לאורך כל התהליך מהצעת המחיר ועד מסירת הדירה. לחברה חוסן פיננסי המאפשר מתן ערבויות ביצוע  לדיירים ולביצוע הפרויקט עצמו.

את חברת AP הקימו היזמים רו"ח נצח ארביב ומר מאיר פנדגיר, החולקים חזון משותף בדמות יזמות נדל"ן אטרקטיבית ואיכותית.

פרויקטים בשיווק
הרב לוין 3 רמת גן
שינקין 42 גבעתיים
ירקון 38 תל אביב
השקמה 39-41 בת ים