אודות התחדשות עירונית בשיווק פרויקטים מפת פרויקטים
  צור קשר

לחברת AP מחלקה מקצועית וייחודית עבור תמ"א 38. במסגרתה, יוזמת ומבצעת פרויקטים נרחבים באזורי ביקוש מובילים.

לחברה ניסיון מוכח בפרויקטים משני הסוגים; חיזוק ושיפוץ מבנים קיימים והריסה ובנייה מחדש של מבנים (פינוי בינוי). 

משאבים רבים משקיעה החברה לטובת יכולתה לנהל ולתפעל פרויקטים רבים, תוך הקפדה חסרת פשרות על ערכיה הבסיסיים; בטיחות, מקצועיות, אמינות ועמידה בזמנים. דרך השמירה על ערכיה, זוכה AP בפרויקטים מובילים, ובקהל רחב של בעלי דירות מרוצים.

לחברה בסיס כלכלי נרחב וחוסן פיננסי המאפשרים לה להתחייב לפרויקטים בהיקפים נרחבים באופן אחראי, וכן להעניק ערבויות לבעלי הדירות בפרויקט.

תמ"א 38 על סוגיה השונים, אינה משימה פשוטה, אך לחברת AP בעלי מקצוע מומחים בכל התחומים הנדרשים לשם ביצוע פרויקט בהצלחה; רישוי, הנדסה, משפט, מיסוי וחקיקה, כל אלו זוכים לטיפול המקצועי ביותר.

כמו כן מעסיקה החברה מנהלי פרויקט עתירי ניסיון בתחום, המלווים את הפרויקט והדיירים לאורך כל הדרך מחתימה הסכם ועד מסירת הדירה ברגישות ומקצועיות תוך הבנה שהדיירים מפקידים את רכושם בידי החברה.

בתחום האדריכלות והעיצוב, מעמידה לרשותה חברת AP, אדריכלים מן השורה הראשונה, בעלי ניסיון תכנוני רב במבנים מסוגים שונים, הדואגים להעמיד תכנון אדריכלי  המגשים את רצון הדיירים והפוטנציאל העיצובי, תוך עמידה באילוצים הנדרשים.    

כניסה לפרויקט תמ"א 38, מציבה את בעלי הדירות בדרך אשר בסופה זוכים הם ללא עלות מצדם בדירה חדשה או בחיזוק ובשיפור לאין ערוך של הנכס שברשותם; אנו בחברת AP דואגים לתוצאה זו, אך גם לדרך, שתהיה זו קלה, איכותית וקצרה ככל הניתן.  

פרויקטים תמ"א 38
פרויקטים בשיווק
השקמה 39-41 בת ים
גליל ים הרצליה
ירקון 38 תל אביב
הרב לוין 3 רמת גן